המפתח שלך להצלחה אקדמית בחו"ל

אם ברצונך להירשם לתואר ראשון, לתואר שני או לתוכניות דוקטורט ברחבי העולם עליך לדעת כי מוסדות אקדמאים דורשים מסטודנטים הנרשמים אליהם ממדינות זרות להוכיח את יכולתם לתקשר באנגלית.

מבחן TOEFL מעניק לסטודנטים מרחבי העולם הזדמנות להוכיח שהם יכולים להעביר את רעיונותיהם, מחשבותיהם ודיעותיהם באופן יעיל וחופשי. במהלך המבחן נערכת הדמייה של המיומנויות המופעלות בשיעור הנערך בכיתה אוניברסיטאית ושל תקשורת הלקוחה מחיי הסטודנטים. השפה שבה משתמשים במהלך המבחן מדמה שימוש אמיתי בחיי היום יום של השפה האנגלית בהרצאות באוניברסיטה, בכיתות ובמעבדות. זהו אותו משלב שפה שבו משתמשים פרופסורים כאשר הם דנים בעבודות הקורס או בתפיסות המוצגות בקורס עם התלמידים. זוהי גם השפה שהסטודנט עצמו משתמש בה בקבוצות עבודה ובמצבים מחיי היום יום באוניברסיטה, בקבוצות הלימוד ובספריות. קטעי הקריאה לקוחים מספרי לימוד אמיתיים ומחומרי קורס אמיתיים.

TOEFL יפתח לכם דלתות

מבחן TOEFL מודד כיצד המועמדים לתואר אוניברסיטאי משתמשים באנגלית ובאיזו רמה. המבחן בודק לא רק את הידע של הנבדקים בשפה אלא גם את מיומנויות השפה שלהם. השימוש בשפה אקדמית בכל ארבעת חלקי המבחן הופך את מבחן TOEFL למבחן אמין ולא מוטה, שמעניק ציון אובייקטיבי. תכונות אלו של המבחן מאשרות כי הסטודנט הוא בעל רמת האנגלית וכישורי האנגלית הנדרשים על מנת להצליח בסביבה האקדמית. מבחן TOEFL הפך למבחן האנגלית הפופולארי והנגיש ביותר בכל העולם. מרכזי בחינת ברחבי העולם העבירו את המבחן למעלה מ 20 מיליון פעמים מאז 1964. יותר מ6,000 קולג'ים, אוניברסיטאות וסוכנויות ב-110 מדינות מקבלות את מבחן TOEFL ואת תוצאותיו, דבר ההופך את מבחן TOEFL למבחן המקובל ביותר בעולם, כלומר סטודנטים שנבחנים במבחן TOEFL יכולים להשתמש בתוצאות המבחן ברחבי העולם.

למה לצפות?

מבחן TOEFL בוחן ארבעה כישורי שפה שמשפיעים על תקשורת יעילה: קריאה, שמיעה, דיבור וכתיבה. המבחן מדגיש ומודד שימוש בשפה האנגלית ואת היכולת לתקשר בה בסביבה אקדמאית.

בשנים האחרונות נוסף למבחן חלק של דיבור. חלק זה כולל שש משימות שמצריכות מהנבחנים לחבוש אוזניות ולדבר לתוך מיקרופון כאשר הם עונים. התגובות מוקלטות באופן דיגיטלי ונשלחות לרשת מקוונות. כדי להבטיח אובייקטיביות מלאה ואמינות, שלושה עד שישה בוחנים מטעם ה- ETS (ארגון ההערכה והמחקר שמפיק את מבחן TOEFL ואחראי לו) מעריכים את התשובות על סולם של 0 עד 4. הדירוג הממוצע משתנה לאחר מכן לתוצאה של 0 עד 30. המדרגים נמצאים בפיקוח מתמיד בכל פעם שהם מדרגים מבחן כדי להבטיח את הדיוק המרבי ואת ובקרת האיכות.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם