מבחן TOEFL- הרשמה למבחן TOEFL

הרשמה למבחן TOEFL היא תהליך לא פשוט מאחר ויש לקחת גורמים רבים בחשבון ולהתחיל את תהליך ההרשמה עוד לפני שמתחילים להתכונן למבחן עצמו. לפני הרשמה למבחן TOEFL על הנבחן להחליט תחילה היכן הוא יירצה להיבחן מאחר ומיקום המבחן הוא זה שקובע את פורמט המבחן. ניתן לראות את פרטי המרכזים בהם ניתן להיבחן באתר TOEFL העולמי.

מומלץ מאוד להירשם למבחן כמה שיותר מוקדם מאחר והמקומות למבחן מתמלאים מהר מאוד. אנו ממליצים להירשם כשלושה או ארבעה חודשים לפני המבחן. הרשמה למבחן TOEFL יכולה להיעשות דרך האינטרנט, דרך הטלפון או באמצעות חשבון הדואר האלקטרוני. הדרך הפשוטה, המהירה והקלה ביותר היא דרך אתר האינטרנט של TOEFL . בהרשמה באמצעות האתר ניתן לראות את התאריכים הזמיניםולהירשם למבחן ה- TOEFL במעל ל- 4500 מרכזי מבחן ב-165 מדינות.

בעת הרשמה למבחן TOEFL חשוב להכין מראש מספר דברים:

  • תעודת זהות- יש לשים לב כי שם הנבחן בטופס ההרשמה רשום בדיוק כמו שהוא מופיע בתעודת הזהות
  • פרטי כרטיס אשראי בינלאומי
  • שמות של ארבע מוסדות אקדמאיים אליהם אתם מעוניינים להירשם ושאליהם יישלחו ציוני המבחן
  • שם מרכז הבחינה בו אתם מעוניינים להיבחן

לאחר ההרשמה באתר מקבלים אישור הרשמה ומומלץ מאוד להדפיסו. על האישור מופיעים תאריך המבחן, זמן התחלת המבחן וכתובת מרכז הבחינה אליו נרשמתם. כדאי לעבור שוב על פרטי ההרשמה באתר יום לפני הבחינה למקרה ונערכו שינויים בפרטי ההרשמה והמבחן.

ההרשמה למבחן נסגרת שבעה ימים לפני מועד הבחינה (לא כולל את יום הבחינה). עלות הרשמה למבחן TOEFL נעה בין 150 ל-225 דולרים ומשתנה בהתאם למדינה בה נערך המבחן. המחיר כולל את קבלת תוצאת הבחינה ושליחת תוצאת הבחינה לארבעה מוסדות אקדמיים לפי בחירת הנבחן. להרשמה מאוחרת יש להוסיף 35 דולר לעלות ההרשמה. ההרשמה המאוחרת נסגרת שלושה ימים לפני תאריך הבחינה (לא כולל יום הבחינה עצמו).

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם