קורס TOEFL- קורס הכנה למבחן TOEFL

מבחן TOFEL ׁ (Test of English as a Foreign Language System) הוא מבחן ידע בשפה האנגלית שנדרש על-ידי אוניברסיטאות רבות כתנאי מקדים לקבלה. מבחן TOEFL מורכב מארבעה חלקים: הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, קטע דיבור וקטע כתיבה. מאחר והמבחן הוא מורכב כל-כך, הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן היא קורס TOEFL.
בית הספר האמריקאי הוא בית הספר המוביל בישראל בהכנה למבחן TOEFL ובהכנה למבחני קבלה ללימודים אקדמאיים בחו"ל. ככזה, בית הספר האמריקאי הוא בעל ניסיון של מעל לעשר שנים בהכנה לקראת מבחן TOEFL באמצעות קורס TOEFL מתקדם המשלב לימודים פרונטליים ולימודים באמצעות תכנים אינטרנטיים. בנוסף, בית הספר האמריקאי הוא נציג רשמי של מרכז הבחינות האמריקאי, ה- ETS, וככזה בית הספר עורך מבחן TOEFL בקמפוס הלימודים, אותו קמפוס בו מתקיים קורס TOEFL.

קורס TOEFL בבית הספר האמריקאי מנוהל על-ידי מורים דוברי אנגלית ברמת שפת אם אשר נבחנו במבחן והוציאו בו ציונים מקסימאליים. הקורס מתפרש על פני חודשיים של מפגשים שבועיים. קורס TOEFL מועבר בקבוצות קטנות וזאת בכדי להעניק לכל תלמיד יחס אישי ועבודה פרטנית על חולשות ונקודות לשיפור. כל תלמיד בקורס זוכה לתרגל בספרי הלימוד הרשמיים של מבחן TOEFL ובנוסף מקבל דיסק לתרגול מבחנים. במהלך הקורס כל תלמיד עובד על שיפור אוצר מילים, ניסוח וכתיבה אקדמית. כל תלמיד משפר את יכולת ההקלדה העיוורת על-ידי תוכנה ייעודית וכן, מקבל תוכנה ממוחשבת ללימוד אוצר מילים לבחינה.

בקורס TOEFL לא מפסידים שיעורים! לקורס מתלווה מערכת אינטרנטית המציעה לתלמידי קורס TOEFL בבית הספר האמריקאי גישה לצפייה בשיעורים מצולמים. זאת אומרת, במידה ותלמיד לא יכל להגיע לשיעורים בגלל מחלה או כל סיבה שהיא הוא יכול להשלים את השיעורים הללו באמצעות צפייה בהם דרך המחשב הביתי. קורס TOEFL בבית הספר האמריקאי הוא הקורס המקיף, העשיר והגדול ביותר בארץ לקראת מבחן TOEFL ונותן לתלמידים כלים רבים להתכונן למבחן.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם