קורס TOEFL

בית הספר האמריקאי הינו בית הספר הגדול והמוביל בישראל להכנה למבחן TOEFL ומבחני הקבלה ללימודים בחו"ל. לבית הספר האמריקאי מעל עשר שנות ניסיון בהכנה מוצלחת של סטודנטים למבחן טופל ולמבחני הקבלה ללימודים בחו"ל. בנוסף, בית הספר הוא נציג רשמי של מרכז הבחינות האמריקאי, ETS בישראל ורשאי לקיים את הבחינה במתחם בית הספר. עם קורס TOEFL בבית הספר האמריקאי תוכלו ללמוד בכיתת הבחינה וכך להפחית את הלחצים וההתרגשות שבהגעה לכיתת בחינה לא מוכרת.

מדריכי הקורס הינם מדריכים דוברי אנגלית שפת אם אשר נבחנו במבחן TOEFL והוציאו ציונים מקסימאליים. כל מורי הקורס עוברים הכשרה אינטנסיבית לפני תחילת ההוראה וכן סדנה לבדיקת חיבורים של מבחן TOEFL. בנוסף, יועצי הלימודים של בית הספר עומדים לרשות התלמידים בשעות הפתיחה של בית הספר (ימי א-ה בין השעות 10:00-20:00 וימי ו' בין השעות 08:30-14:30).

חומרי הלימוד בקורס הינם ספרי הכנה רשמיים של ETS יחד עם חומרי הכנה המובילים ביותר בתחום הכנה למבחן TOEFL.

יחד עם ספרי הלימוד תקבלו 10 מבחנים ממוחשבים לתרגול ועוד כ-12 מבחנים כתובים. וכדי שתתרגלו הקלדה עוורת ומהירה באנגלית תקבלו תוכנה ייעודית ללימוד הקלדה עוורת.

במסגרת קורס TOEFL המורה יבדוק לכם את החיבורים אותם כותבים על המחשב וכן תתרגלו את מיומנויות הדיבור והשיחה בעל פה ברמה אקדמית.

קורס TOEFL של בית הספר האמריקאי נמשך חודשיים ובמסגת כל שיעור מתרגלים את ארבעת מיומנויות השפה עליהן נבחנים: קריאה, שמיעה, דיבור וכתיבה, כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת המבחן.

חשוב לדעת!
בקורס TOEFL של בית הספר האמריקאי יש התחייבות מלאה לציון! נבחנתם והוצאתם ציון לא מספק? הצטרפו לקורס TOEFL נוסף ללא תשלום!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם