תוצאות מבחן TOEFL

כידוע מבחן TOEFL מורכב מארבעה פרקים. סך הנקודות אשר ניתן לצבור במבחן הוא 120, כאשר זה מתחלק ל-30 נקודות לפרק. ובכל פרק ניתן לצבור כמות אשר נעה בין 0 ל- 30 נקודות. תוצאות המבחן תקפות לשנתיים מיום המבחן. במשך שנתיים אלה אתם רשאיים לגשת למבחן במידה ואתם רוצים לעשות אותו שוב וכך לשפר את הציון.
שיטת חישוב הציונים של מבחן TOEFL מתבצעת על ידי ה-ETS באופן אוטומטי. שיטה זו מדוייקת יותר משיטה אנושית, ובעזרתה ניתן לקבל ציון מדוייק אשר מאפיין את יכולות הנבחן.

כיצד ה-ETS מבטיח את איכות הציונים?

מדרגי ה-ETS הם צוות אשר נבחר בקפידה, כאשר חלק המאופן בו הם נבחרים הוא באמצעות מבחן הסמכה אשר עליהם לעבור על מנת לעמוד בסטנדרט המדרג של ה- ETS. על מנת להבטיח את יושר התוצאות, הדירוג נעשה ברשת דירוג אשר מבטיחה סטנדרטים לפיהם נעשה הדירוג. נוסף על כך המדרגים לא מגיעים מארץ המוצא של הנבחן, והדירוג נעשה על ידי יותר מבוחן אחד על מנת להבטיח את מקסימום ההגינות בבדיקה.

תהליך ההרשמה

כל תלמיד יכול להגיש את מועמדותו לארבעה מוסדות לימוד שונים, על כל מוסד נוסף אשר אליו ירצה להגיש מועמדות ואינו נמצא ברשימה, העלות תהיה $17. תהליך זה ניתן יהיה לבצע דרך האינטרנט, באמצעות שליחת מייל, פקס או דואר כאשר שליחת מייל תהיה הדרך המהירה ביותר.
תוצאות הבחינה יגיעו 15 ימי עסקים מיום המבחן.
במידה והינך לא מרוצה מתוצאות הבחינה יש לך אפשרות לבקש בדיקה חוזרת. כאשר העלות שלה תעמוד על $30 לפרק של חלק הדיבור או הכתיבה.

חשוב ביותר,

לקראת תום הבחינה תינתן אפשרות לביטול הבחינה, גם אם המבחן לא עבר בהצלחה עדיף לא לסמן את האפשרות הזאת מאחר ולא ניתן יהיה לצפות בציון בכלל. הציון ישלח למוסדות הלימוד רק באישור שלכם,כך

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם