תלמידים ממליצים

Anat B

I got the score of 102 in the Toefl test, thanks to your help! Thank you for everything!!!


אייל

תודה למורה שלנו שהפכה את השיעור גם לבונה ומלמד וגם למהנה. בזכות רוחה הטובה וחוש ההומור שלה היה נחמד מאד ואני מאמינה שהחלט קיבלתי מקורס TOFEL את מה שקיוויתי.


דבי

הקורס טוב מאד וגם המורה, מקצועי ונחמד ועונה על שאלות. התמורה מורגשת בפרק זמן קצר, תוך כדי הקורס.


עדי

ניגשתי למבחן של ינואר, אך כחודשיים לפני המבחן גיליתי שהמבחן הרבה יותר קשה ממה שחשבתי. לכן, בעקבות המלצות באינטרנט פניתי לבית הספר האמריקאי. כיוון שפניתי מאוחר מידי לאחר שהקורס התחיל, בית הספר הסכים לבוא לקראתי בהשלמת שיעורים. בעיקר אני רוצה לציין לטובה את המורה שלי אנאבל מירושלים שהראתה המון תמיכה ואיכפתיות וכמובן עזרה לי מאוד באופן מקצועי. תודה לאנאבל שבזכותה עברתי את המבחן למרות, שלא היה לי הרבה זמן להתכונן אליו וקיבלתי מעל הצפוי.


דניאל

תודה רבה לגדעון וביה"ס האמרקאי! גדעון מורה ואדם מדהים סבלני ונינוח, מקצוען אמיתי ונותן לי המון מוטיבציה. שמחתי מאוד ללמוד בכיתתו.


יעל גנות

כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה בארה"ב, אמרו לי שאני צריכה לעבור מבחן TOEFL בציון 100, הנחשב לציון מאוד גבוה. לקחתי את הקורס של ביה"ס האמריקאי ל-TOEFL, ובפעם הראשונה שניגשתי קיבלתי ציון של 92 בלבד, 8 נקודות פחות ממה שאני צריכה. ניצלתי את ההתחייבות של ביה"ס האמריקאי לציון 100, וקיבלתי קורס נוסף ללא תשלום. בקורס השני נתנו לי חומרים חדשים שלא פתרתי בקורס הראשון. בנוסף, הפגישו אותי עם יועצת שהסבירה לי מה בדיוק אני צריכה לשפר לקראת המבחן השני. סיימתי את מבחן TOEFL השני בציון 106. תודה רבה לביה"ס האמריקאי, לא הייתי מצליחה בלעדיכם


מיכל

ספרי הקורס ועזרי הלימוד שחולקו בקורס, עזרו לי מי מאד, המרצה משקיע וניכרת האכפתיות ממנו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם